JO10-1

Begeleiding en spelers JO10-1 seizoen 2018/2019 E-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWN54E Coach Marco HOOGENDOORN M
Ass. Coach Rob KRAAIJEVELD M
CHWX753 Trainer Paul DEKKER M
QCWM43U Aiden DIETVORST M
RBTD78E Cees HOOGENDOORN M
QNQS466 Kean KRAAIJEVELD M
QYDH56I Mike NIJMAN M
QBHZ19A Imraan OULMIDI M
QYDH71J Doelman David van VELDHUIZEN M
RFBT83A Liam ZIJLMAKER M
M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule – Groep 2 – 03

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 DEM (RKVV) JO10-2 3 3 0 0 9 29 14 0
2 DSS JO10-2 3 1 0 2 3 18 18 0
3 Bloemendaal JO10-2 3 1 0 2 3 15 18 0
4 SVIJ JO10-1 3 1 0 2 3 10 22 0

Onder 10 competitie (voorjaar) – 2e klasse – 07


Onder 10 competitie (najaar) – 1e klasse – 03


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 17:30-18:30 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 8 september 2018 8:30 B 1e pw DEM JO10-2 SVIJ JO10-1 11 – 3
37 15 september 2018 8:30 B 2e pw Bloemendaal JO10-2 SVIJ JO10-1 5 – 7
38 17 september 2018 18:30 B 3e pw SVIJ JO10-1 DSS JO10-2 0 – 6
38 22 september 2018 10:15 WD 1 (nj) Meervogels ’31 JO10-1 SVIJ JO10-1 6 – 4
39 29 september 2018 10:00 WD 2 (nj) SVIJ JO10-1 Rijp (de) JO10-1 1 – 10
40 6 oktober 2018 8:30 WD 3 (nj) DEM JO10-2 SVIJ JO10-1 8 – 2
41 13 oktober 2018 10:00 WD 4 (nj) SVIJ JO10-1 KFC JO10-2 4 – 7
43 27 oktober 2018 8:45 WD 5 (nj) RCZ JO10-1 SVIJ JO10-1 7 – 3
44 3 november 2018 8:45 WD 6 (nj) SVIJ JO10-1 Vitesse ’22 JO10-1 2 – 3
45 10 november 2018 9:00 WD 7 (nj) Zeevogels JO10-1 SVIJ JO10-1 4 – 4
46 17 november 2018 8:45 WD 8 (nj) SVIJ JO10-1 Bloemendaal JO10-2 4 – 9
47 24 november 2018 8:30 WD 9 (nj) WSV ’30 JO10-1 SVIJ JO10-1 5 – 2
48 1 december 2018 10:15 WD 10 (nj) SVIJ JO10-1 HSV JO10-1 4 – 6
49 8 december 2018 14:00 WD 11 (nj) Fortuna Wormerv. JO10-3 SVIJ JO10-1 0 – 3
6 9 februari 2019 9:00 WD 1 (vj) VSV JO10-1 SVIJ JO10-1
7 16 februari 2019 10:30 WD 2 (vj) SVIJ JO10-1 ADO ’20 JO10-2
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 11:00 WD 3 (vj) FC Velsenoord JO10-1 SVIJ JO10-1
11 16 maart 2019 10:00 WD 4 (vj) SVIJ JO10-1 Haarlem-K’land JO10-2
12 23 maart 2019 9:00 WD 5 (vj) Kennemers JO10-2 SVIJ JO10-1
13 30 maart 2019 9:00 WD 8 (vj) Velsen JO10-1 SVIJ JO10-1
14 6 april 2019 10:30 WD 6 (vj) SVIJ JO10-1 DEM JO10-6
15 13 april 2019 9:00 WD 7 (vj) Sp. Krommenie JO10-2 SVIJ JO10-1
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 10:00 WD 9 (vj) SVIJ JO10-1 Stormvogels JO10-1
20 18 mei 2019 10:15 WD 10 (vj) Meervogels ’31 JO10-1 SVIJ JO10-1
21 25 mei 2019 10:00 WD 11 (vj) SVIJ JO10-1 Terrasvogels JO10-2
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019