JO10-2

Begeleiding en spelers JO10-2 seizoen 2018/2019 E-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
Trainer/Coach N.N.B. M
Ass. Trainer/Coach N.N.B. M
QTYF867 Danilo CIFUENTES DE BLOCK M
SBKK088 Sjoerd HAAN M
RKGP07M Mick Martin HARTMAN M
SQPB102 Maxx HEIJ M
SLPP70Z Mark NEERVOORT M
SPYD17R Ryan van der ZEE M
SPFJ404 Jens van de ZUIDWIND M
M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule – Groep 5 – 62

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Bloemendaal JO10-5 1 1 0 0 3 8 6 0
2 SVIJ JO10-2 1 0 1 0 1 4 4 0
3 Velsenoord FC JO10-2 2 0 1 1 1 10 12 0

Onder 10 competitie (voorjaar) – 4e klasse – 02


Onder 10 competitie (najaar) – 4e klasse – 11


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 17:30-18:30 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 5 september 2018 18:30 B 1e pw SVIJ JO10-2 FC Velsenoord JO10-2 4 – 4
36 8 september 2018 8:30 * uitslag niet verwerkt Bloemendaal JO10-5* SVIJ JO10-2 5 – 2
38 22 september 2018 10:00 WD 1 (nj) SVIJ JO10-2 DEM JO10-6 0 – 2
39 29 september 2018 9:00 WD 2 (nj) Kennemers JO10-3 SVIJ JO10-2 0 – 3
40 6 oktober 2018 10:30 WD 3 (nj) SVIJ JO10-2 Fortuna Wormerv. JO10-6 6 – 9
41 13 oktober 2018 11:30 WD 4 (nj) ODIN ’59 JO10-7 SVIJ JO10-2 6 – 4
42 20 oktober 2018 8:30 B 2e pw Bloemendaal JO10-5 SVIJ JO10-2 9 – 0
45 8 november 2018 18:00 WD 5 (nj) SVIJ JO10-2 FC Velsenoord JO10-2 3 – 9
45 10 november 2018 10:00 WD 7 (nj) SVIJ JO10-2 Wijk aan Zee JO10-1 8 – 8
47 24 november 2018 8:45 WD 9 (nj) SVIJ JO10-2 Fortuna Wormerv. JO10-5 1 – 12
48 1 december 2018 10:00 WD 10 (nj) Foresters de JO10-4 SVIJ JO10-2 2 – 3
49 8 december 2018 10:00 WD 11 (nj) SVIJ JO10-2 Saenden JO10-2 8 – 0
6 9 februari 2019 8:45 WD 1 (vj) SVIJ JO10-2 DIOS JO10-5
7 16 februari 2019 9:00 WD 2 (vj) Kon. HFC JO10-10 SVIJ JO10-2
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 10:00 WD 3 (vj) SVIJ JO10-2 Geel Wit JO10-4
11 16 maart 2019 11:30 WD 4 (vj) ODIN ’59 JO10-7 SVIJ JO10-2
12 23 maart 2019 10:00 WD 5 (vj) SVIJ JO10-2 Onze Gezellen JO10-2
13 30 maart 2019 10:00 WD 8 (vj) SVIJ JO10-2 FC Velsenoord JO10-2
14 6 april 2019 8:30 WD 6 (vj) Bloemendaal JO10-5 SVIJ JO10-2
15 13 april 2019 10:00 WD 7 (vj) SVIJ JO10-2 Haarlem-K’land JO10-4
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 9:00 WD 9 (vj) Terrasvogels JO10-1 SVIJ JO10-2
20 18 mei 2019 10:00 WD 10 (vj) SVIJ JO10-2 Alliance ’22 JO10-5
21 25 mei 2019 10:45 WD 11 (vj) DSS JO10-8 SVIJ JO10-2
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019