JO19-1

Begeleiding en spelers JO19-1 seizoen 2018/2019 A-junioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWW932 Trainer/Coach Bryan WIJKER M
Ass. Trainer/Coach John SCHOORL M
QWXV22N Aanvaller Abdullah ALREFI M
QWXV23O Aanvaller Ahmad ALREFI M
MKCJ329 Verdediger Max de BIE M
MGKL36Z Aanvaller Tom DOHME M
Verdediger Sem van DRIEST M
NYDB61F Verdediger Jim de JAGER M
MBYZ188 Aanvaller Tom MöNNICH M
LYNL455 Middenvelder Stan van der PLOEG M
NCGL63G Middenvelder Bas von SCHEVEN M
LYRP84U Doelman Sem SCHILTMEIJER M
MCWD567 Verdediger Jinse SCHOORL M
MFYJ234 Verdediger Jorek WESSEL M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e Ronde – Groep 3 – 16

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Schoten JO19-2 (wns) 1 0 1 0 1 1 1 0
2 SVIJ JO19-1 1 0 1 0 1 1 1 0

Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule – Groep 3 – 23

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ JO19-1 2 2 0 0 6 10 3 0
2 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-1 2 1 0 1 3 5 4 0
3 Zandvoort s.v. JO19-2 2 0 0 2 0 3 11 0

Onder 19 competitie (najaar) – 2e klasse – 3*

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 FC Aalsmeer JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ADO ’20 JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kennemers (de) JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODIN ’59 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia Haarlem JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos sv. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spaarnwoude sv. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVIJ JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terrasvogels JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 THB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Uitgeest JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UNO vv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 competitie (najaar) – 3e klasse – 03

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ JO19-1 9 7 1 1 22 48 14 0
2 Kennemers (de) JO19-2 10 6 3 1 21 30 15 0
3 ODIN ’59 JO19-2 9 6 1 2 19 42 15 0
4 SVA JO19-1 9 5 4 0 19 33 14 0
5 Velsen Rkvv JO19-2 10 6 1 3 19 41 31 0
6 Sporting Krommenie JO19-2 10 5 0 5 15 37 23 0
7 Jong Hercules JO19-1 10 4 3 3 15 36 27 0
8 ADO ’20 JO19-5 9 2 3 4 9 26 32 0
9 IJmuiden vv. JO19-2 10 2 0 8 5 24 53 1
10 FC Uitgeest JO19-3 10 1 0 9 3 13 76 0
11 Fortuna Wormerveer sv JO19-3 10 1 0 9 2 13 43 1

Programma

Trainingstijden: Dinsdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras), donderdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
37 11 september 2018 19:00 B 1e pw Haarlem-K’land JO19-1 SVIJ JO19-1 1 – 3
37 15 september 2018 11:30 B 2e pw Zandvoort JO19-2 SVIJ JO19-1 2 – 7
38 22 september 2018 14:30 WD 1 (nj) SVIJ JO19-1 Jong Hercules JO19-1 4 – 2
39 29 september 2018 12:15 WD 2 (nj) ODIN ’59 JO19-2 SVIJ JO19-1 3 – 6
40 6 oktober 2018 12:00 WD 3 (nj) Kennemers JO19-2 SVIJ JO19-1 1 – 1
41 13 oktober 2018 14:30 WD 4 (nj) SVIJ JO19-1 Velsen JO19-2 9 – 0
43 27 oktober 2018 14:45 WD 5 (nj) SVA JO19-1 SVIJ JO19-1 5 – 2
44 1 november 2018 20:00 B 1e Ronde SVIJ JO19-1 Schoten JO19-2 (3 – 1 wns) 1 – 1*
44 3 november 2018 11:15 WD 6 (nj) SVIJ JO19-1 FC Uitgeest JO19-3 8 – 1
45 10 november 2018 14:45 WD 7 (nj) SVIJ JO19-1 Fortuna Wormerv. JO19-3 9 – 1
47 24 november 2018 14:30 WD 9 (nj) SVIJ JO19-1 IJmuiden JO19-2 6 – 1
48 1 december 2018 14:45 WD 10 (nj) *gestaakt ADO ’20 JO19-5 SVIJ JO19-1 4 – 2*
50 15 december 2018 12:00 WD 8 (nj) Sp. Krommenie JO19-2 SVIJ JO19-1 0 – 3
5 2 februari 2019 12:00 WD 2 (vj) SVIJ JO19-1 Overbos JO19-1 afg.
6 9 februari 2019 12:00 WD 1 (vj) FC Aalsmeer JO19-2 SVIJ JO19-1
7 16 februari 2019
8 23 februari 2019 I (vj) / B
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 12:00 WD 3 (vj) ODIN ’59 JO19-2 SVIJ JO19-1
11 16 maart 2019 14:30 WD 4 (vj) SVIJ JO19-1 THB JO19-1
12 23 maart 2019 16:15 WD 5 (vj) UNO vv JO19-1 SVIJ JO19-1
13 30 maart 2019 12:00 WD 8 (vj) SVIJ JO19-1 Kennemers JO19-1
14 6 april 2019 14:30 WD 6 (vj) SVIJ JO19-1 Spaarnwoude JO19-1
15 13 april 2019 12:30 WD 7 (vj) Olympia Haarlem JO19-1 SVIJ JO19-1
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj) / B
19 11 mei 2019 12:45 WD 9 (vj) FC Uitgeest JO19-2 SVIJ JO19-1
20 18 mei 2019 14:45 WD 10 (vj) ADO ’20 JO19-4 SVIJ JO19-1
21 25 mei 2019 14:30 WD 11 (vj) SVIJ JO19-1 Terrasvogels JO19-1
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019