JO8-1

Begeleiding en spelers JO8-1 seizoen 2018/2019 F-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWX878 Trainer/Coach Maarten HUIJER M
Ass. Trainer CARROUSEL M
SMYM05U Silvijn van der DOES M
SLGJ80D Xavi GOOS M
RVXQ448 Dean het HART M
QZYK40M Mats HUIJER M
SPFJ39Y Ryan ROODZANT M
SDBZ81T Lucas VERSCHUREN M
M
M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1e Ronde – Groep 1 – 02

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Pancratius JO8-1 1 1 0 0 3 11 6 0
2 SVIJ JO8-1 1 0 0 1 0 6 11 0

Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule – Groep 2 – 23

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ JO8-1 3 3 0 0 9 47 4 0
2 Vitesse ’22 JO8-1 3 2 0 1 6 34 20 0
3 DEM (RKVV) JO8-2 3 1 0 2 3 21 21 0
4 ADO ’20 JO8-2 3 0 0 3 0 1 58 0

Onder 8 competitie (najaar) – Hoofdklasse – E


Onder 8 competitie (najaar) – 1e klasse – 10


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 18:00-19:00 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 8 september 2018 8:45 B 1e pw ADO ’20 JO8-2 SVIJ JO8-1 0 – 22
37 12 september 2018 18:30 B 2e pw SVIJ JO8-1 DEM JO8-2 12 – 1
37 15 september 2018 9:00 B 3e pw Vitesse ’22 JO8-1 SVIJ JO8-1 3 – 13
38 22 september 2018 8:45 WD 1 (nj) SVIJ JO8-1 Alliance ’22 JO8-1 6 – 2
40 6 oktober 2018 8:45 WD 3 (nj) SVIJ JO8-1 Bloemendaal JO8-2 14 – 4
41 13 oktober 2018 10:15 WD 4 (nj) Onze Gezellen JO8-1 SVIJ JO8-1 3 – 6
42 20 oktober 2018 9:00 B 1e Ronde Pancratius JO8-1 SVIJ JO8-1 11 – 6
43 27 oktober 2018 8:45 WD 5 (nj) SVIJ JO8-1 Haarlem-K’land JO8-1 16 – 1
44 3 november 2018 10:00 WD 6 (nj) Geel Wit JO8-1 SVIJ JO8-1 1 – 14
45 10 november 2018 8:45 WD 7 (nj) SVIJ JO8-1 UNO vv JO8-1 11 – 2
46 17 november 2018 8:30 WD 8 (nj) FC VVC JO8-2 SVIJ JO8-1 2 – 5
47 24 november 2018 8:45 WD 9 (nj) SVIJ JO8-1 Kon. HFC JO8-4 14 – 3
48 1 december 2018 8:45 WD 10 (nj) SVIJ JO8-1 Hoofddorp s.v. JO8-2 2 – 4
49 8 december 2018 9:00 WD 11 (nj) RCH JO8-1 SVIJ JO8-1 8 – 6
6 9 februari 2019 8:45 WD 1 (vj) SVIJ JO8-1 DIOS JO8-1
7 16 februari 2019 8:45 WD 2 (vj) Koedijk JO8-1 SVIJ JO8-1
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 8:45 WD 3 (vj) SVIJ JO8-1 DSS JO8-1
11 16 maart 2019 9:00 WD 4 (vj) Sp. Krommenie JO8-1 SVIJ JO8-1
12 23 maart 2019 8:45 WD 5 (vj) SVIJ JO8-1 Purmersteijn JO8-1
13 30 maart 2019 9:30 WD 8 (vj) Hercules Zaandam sc JO8-1 SVIJ JO8-1
14 6 april 2019 11:30 WD 6 (vj) Overbos JO8-1 SVIJ JO8-1
15 13 april 2019 8:45 WD 7 (vj) SVIJ JO8-1 Hoofddorp s.v. JO8-2
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 8:45 WD 9 (vj) SVIJ JO8-1 HBC JO8-1
20 18 mei 2019 8:30 WD 10 (vj) RCZ JO8-1 SVIJ JO8-1
21 25 mei 2019 8:45 WD 11 (vj) SVIJ JO8-1 Fortuna Wormerv. JO8-1
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019