JO8-2

Begeleiding en spelers JO8-2 seizoen 2018/2019 F-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
SFRX024 Coach Dave WESTERWAL M 06-10284917 dave.svij@gmail.com
Trainer(s) CARROUSEL M
SFBZ286 Luca GRUYTERS M
RSKR82Z Vito KAALE M
SPMY952 Kenan KARA M
SFMC08Q Dyano SNEL M
RSNW18W Dex de VROOME M
SPSH37B Doelman Jazzley WESTERWAL M
M
M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule – Groep 5 – 60

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Wijk aan Zee JO8-1 1 1 0 0 3 5 4 0
2 SVIJ JO8-2 1 0 0 1 0 4 5 0

Onder 8 competitie (najaar) – 3e klasse – 11


Onder 8 competitie (najaar) – 4e klasse – 02


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 18:00-19:00 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 8 september 2018 10:00 B 1e pw Wijk aan Zee JO8-1 SVIJ JO8-2 5 – 4
37 15 september 2018 11:00 Oefenwedstrijd SVIJ JO8-2 Schoten JO8 4 – 4
39 29 september 2018 8:45 WD 2 (nj) SVIJ JO8-2 Sp. Krommenie JO8-4 15 – 3
40 6 oktober 2018 8:45 WD 3 (nj) SVIJ JO8-2 Jong Hercules JO8-1 5 – 5
41 13 oktober 2018 9:30 WD 4 (nj) FC Velsenoord JO8-1 SVIJ JO8-2 8 – 10
43 27 oktober 2018 8:45 WD 5 (nj) SVIJ JO8-2 Vitesse ’22 JO8-4 11 – 4
44 31 oktober 2018 18:00 WD 1 (nj) Kennemers JO8-1 SVIJ JO8-2 5 – 4
44 3 november 2018 8:30 WD 6 (nj) DSS JO8-7 SVIJ JO8-2 2 – 15
45 10 november 2018 8:45 WD 7 (nj) SVIJ JO8-2 DEM JO8-3 7 – 0
46 17 november 2018 9:30 WD 8 (nj) ODIN ’59 JO8-6 SVIJ JO8-2 4 – 15
47 24 november 2018 8:30 WD 9 (nj) SVA JO8-5 SVIJ JO8-2 3 – 6
48 1 december 2018 8:45 WD 10 (nj) SVIJ JO8-2 FC Uitgeest JO8-3 2 – 1
49 8 december 2018 9:00 WD 11 (nj) Velsen JO8-1 SVIJ JO8-2 1 – 7
6 9 februari 2019 10:30 WD 1 (vj) SVIJ JO8-2 Pancratius JO8-7
7 16 februari 2019 10:00 WD 2 (vj) Hoofddorp s.v. JO8-6 SVIJ JO8-2
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 9:00 WD 3 (vj) Zwanenburg JO8-2 SVIJ JO8-2
11 16 maart 2019 8:45 WD 4 (vj) SVIJ JO8-2 Alliance ’22 JO8-5
12 23 maart 2019 8:30 WD 5 (vj) Bloemendaal JO8-4 SVIJ JO8-2
13 30 maart 2019 8:30 WD 8 (vj) SVIJ JO8-2 ODIN ’59 JO8-5
14 6 april 2019 8:45 WD 6 (vj) SVIJ JO8-2 Overbos JO8-3
15 13 april 2019 10:05 WD 7 (vj) Geel Wit JO8-3 SVIJ JO8-2
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 9:00 WD 9 (vj) Kon. HFC JO8-10 SVIJ JO8-2
20 18 mei 2019 8:45 WD 10 (vj) SVIJ JO8-2 DSS JO8-5
21 25 mei 2019 8:45 WD 11 (vj) Haarlem-K’land JO8-1 SVIJ JO8-2
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019