JO9-1

Begeleiding en spelers JO9-1 seizoen 2018/2019 F-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWP31F Trainer/Coach Jef ABRAHAMSE M
CHWY02E Materiaalman Martijn ANKER M
QPCB122 Hersteltrainer Raymond STOKER M
CHYB656 Verzorger Maurice TIJL M
CHWX48V Inspanningsfysioloog Jan ZWANENBURG M
RLJY288 Gijs ABRAHAMSE M
RBLW90R Nout ANKER M
RRZG48Y Marco van den BRABER M
SQJG78Z Kick STOKER M
RLYB09N Bob TIJL M
QNJT98D Shenayro de VAAL M
QKRQ01H Bas ZWANENBURG M
M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule – Groep 3 – 05

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 RODA ’23 Rksv JO9-4 3 3 0 0 9 27 11 0
2 Hillegom sv JO9-3 3 2 0 1 6 13 16 0
3 SVIJ JO9-1 3 1 0 2 3 13 16 0
4 Bloemendaal JO9-3 3 0 0 3 0 12 22 0

Onder 9 competitie (voorjaar) – 2e klasse – 11


Onder 9 competitie (najaar) – 2e klasse – 06


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 18:00-19:00 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
35 1 september 2018 8:30 B 1e pw Bloemendaal JO9-3 SVIJ JO9-1 3 – 7
37 15 september 2018 8:45 B 2e pw Hillegom sv JO9-3 SVIJ JO9-1 4 – 2
38 22 september 2018 10:30 WD 1 (nj) Overbos JO9-2 SVIJ JO9-1 9 – 4
39 26 september 2018 18:30 B 3e pw SVIJ JO9-1 RODA ’23 JO9-4 4 – 9
39 29 september 2018 8:45 WD 2 (nj) SVIJ JO9-1 Kon. HFC JO9-3 1 – 10
40 6 oktober 2018 10:00 WD 3 (nj) United/DAVO JO9-1 SVIJ JO9-1 12 – 3
41 13 oktober 2018 8:45 WD 4 (nj) SVIJ JO9-1 ODIN ’59 JO9-2 3 – 10
43 27 oktober 2018 10:00 WD 6 (nj) SVIJ JO9-1 Olympia Haarlem JO9-1 6 – 5
44 3 november 2018 10:00 WD 7 (nj) EDO hfc JO9-2 SVIJ JO9-1 8 – 5
45 10 november 2018 10:00 WD 5 (nj) SVIJ JO9-1 DSS JO9-3 4 – 11
46 17 november 2018 10:00 WD 8 (nj) SVIJ JO9-1 Alliance ’22 JO9-3 5 – 3
47 24 november 2018 9:00 WD 9 (nj) IJmuiden JO9-3 SVIJ JO9-1 6 – 1
48 1 december 2018 10:15 WD 10 (nj) SVIJ JO9-1 VSV JO9-1 1 – 10
49 8 december 2018 8:30 WD 11 (nj) Bloemendaal JO9-3 SVIJ JO9-1 4 – 6
50 15 december 2018 9:30 WD 12 (nj) SVIJ JO9-1 Haarlem-K’land JO9-2 5 – 6
6 9 februari 2019 10:30 WD 1 (vj) SVIJ JO9-1 Kon. HFC JO9-5
7 16 februari 2019 10:00 WD 2 (vj) Hoofddorp s.v. JO9-3 SVIJ JO9-1
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 9:30 WD 3 (vj) DSS JO9-4 SVIJ JO9-1
11 16 maart 2019 8:45 WD 4 (vj) SVIJ JO9-1 Haarlem-K’land JO9-2
12 23 maart 2019 9:30 WD 5 (vj) Onze Gezellen JO9-2 SVIJ JO9-1
13 30 maart 2019 10:30 WD 8 (vj) SVIJ JO9-1 VSV JO9-1
14 6 april 2019 8:45 WD 6 (vj) SVIJ JO9-1 Bloemendaal JO9-4
15 13 april 2019 9:00 WD 7 (vj) Velsen JO9-1 SVIJ JO9-1
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 10:00 WD 9 (vj) IJmuiden JO9-3 SVIJ JO9-1
20 18 mei 2019 8:45 WD 10 (vj) SVIJ JO9-1 Terrasvogels JO9-1
21 25 mei 2019 9:00 WD 11 (vj) EDO hfc JO9-2 SVIJ JO9-1
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019