JO9-2

Begeleiding en spelers JO9-2 seizoen 2018/2019 F-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
Coach N.N.B. M
Trainer(s) CARROUSEL M
SLMT30M Ali ALZAIBAK M
SLMT28H Baraa ALZAIBAK M
SLMT40P Scott KLOES M
SQVH48D Mitch KWANT M
SLSJ55F Coenraad van der MERWE M
SPYD16Q Luca van RIJSEL M
SPZH30T Roan ROMKES M
SQTK14Z Kay van TIENHOVEN M
M

Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule – Groep 5 – 20

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 FC Uitgeest JO9-3 2 2 0 0 6 14 2 0
2 WSV 1930 JO9-3 2 1 0 1 3 7 8 0
3 SVIJ JO9-2 2 0 0 2 0 4 15 0

Onder 9 competitie (voorjaar) – 4e klasse – 14


Onder 9 competitie (najaar) – 4e klasse – 11


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 18:00-19:00 uur (veld B/gras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
37 10 september 2018 18:30 B 1e pw SVIJ JO9-2 WSV ’30 JO9-3 2 – 7
37 15 september 2018 9:00 B 2e pw FC Uitgeest JO9-3 SVIJ JO9-2 8 – 2
38 22 september 2018 8:45 WD 1 (nj) SVIJ JO9-2 VVH/Velserbroek JO9-2 6 – 6
39 29 september 2018 9:00 WD 2 (nj) IJmuiden JO9-4 SVIJ JO9-2 3 – 6
41 13 oktober 2018 8:45 WD 4 (nj) SVIJ JO9-2 FC Uitgeest JO9-5 6 – 4
43 27 oktober 2018 8:30 WD 5 (nj) DSS JO9-8 SVIJ JO9-2 3 – 5
44 3 november 2018 8:45 WD 6 (nj) SVIJ JO9-2 Onze Gezellen JO9-5 2 – 14
45 10 november 2018 8:45 WD 7 (nj) SVIJ JO9-2 Haarlem-K’land JO9-4 2 – 4
46 17 november 2018 9:00 WD 8 (nj) Terrasvogels JO9-3 SVIJ JO9-2 7 – 5
47 24 november 2018 8:45 WD 9 (nj) SVIJ JO9-2 Geel Wit JO9-5 9 – 2
48 1 december 2018 9:00 WD 10 (nj) Graftdijk JO9-1 SVIJ JO9-2 5 – 2
49 8 december 2018 9:30 WD 11 (nj) SVIJ JO9-2 DSS JO9-6 2 – 2
6 9 februari 2019 10:00 WD 1 (vj) DEM JO9-4 SVIJ JO9-2
7 16 februari 2019 8:30 WD 2 (vj) SVIJ JO9-2 IJmuiden JO9-4
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 8:45 WD 3 (vj) SVIJ JO9-2 Onze Gezellen JO9-6
11 16 maart 2019 8:30 WD 4 (vj) DSS JO9-6 SVIJ JO9-2
12 23 maart 2019 8:45 WD 5 (vj) SVIJ JO9-2 Terrasvogels JO9-2
13 30 maart 2019 12:30 WD 8 (vj) ODIN ’59 JO9-7 SVIJ JO9-2
14 6 april 2019 13:30 WD 6 (vj) ODIN ’59 JO9-6 SVIJ JO9-2
15 13 april 2019 8:45 WD 7 (vj) SVIJ JO9-2 SVA JO9-4
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 8:45 WD 9 (vj) SVIJ JO9-2 ADO ’20 JO9-3
20 18 mei 2019 9:00 WD 10 (vj) Kennemers JO9-2 SVIJ JO9-2
21 25 mei 2019 8:45 WD 11 (vj) SVIJ JO9-2 VSV JO9-2
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019