MO11-1

Begeleiding en spelers MO11-1 seizoen 2018/2019 ME-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
MFKV76I Trainer/Coach Claudia SCHWEITZER V
Ass. Trainer/Coach Martijn DIK M
RSRQ67A Sasha ANSING V
SQJG84Y Joyce DEKKER V
RBMN80K Mette DIK V
SLSG45V Quincy GELDERBLOM V
SQRH89W Fenne HENDRIKS V
RSKR81Y Isis KAALE V
SPMY963 Neslihan KARA V
SQVK30R Fayth van VEEN V
RFBT90K Mindel van der VELDE V
RSNW19X Yenthe de VROOME V

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 11 poule – Groep 1 – 15

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 IJmuiden vv. MO11-1 3 3 0 0 9 17 5 0
2 KFC MO11-1 3 2 0 1 6 20 5 0
3 WSV 1930 MO11-1 3 1 0 2 3 13 14 0
4 SVIJ MO11-1 3 0 0 3 0 1 27 0

Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) – 3e Klasse – 5*

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Alliance ’22 sv. MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIOS sv. MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSS MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GeuzenMiddenmeer MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJburg AFC MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Sloten sv MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Onze Gezellen MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDES MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RODA ’23 Rksv MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVIJ MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TOS-Actief MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WV-HEDW MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0

Meiden Onder 11 competitie (najaar) – 3e Klasse – 6

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 BSM sv MO11-1 11 9 1 1 28 66 14 0
2 FC Aalsmeer MO11-1 11 8 2 1 26 42 13 0
3 Overbos sv. MO11-3 11 8 0 3 24 66 31 0
4 Hertha MO11-1 11 7 1 3 22 53 35 0
5 Amstelveen/Heemraad MO11-1 11 7 1 3 22 37 29 0
6 Legmeervogels MO11-2 11 5 1 5 16 32 40 0
7 Hoofddorp s.v. MO11-1 11 4 2 5 14 50 54 0
8 SVIJ MO11-1 10 3 0 7 9 18 34 0
9 RODA ’23 Rksv MO11-1 10 3 0 7 9 37 59 0
10 RKDES MO11-2 11 3 0 8 9 25 46 0
11 CSW MO11-1 11 2 2 7 8 25 44 0
12 DIOS sv. MO11-2 11 1 0 10 3 15 67 0

Meiden Onder 11 competitie (najaar) – 2e Klasse – 2


Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:00-19:00 uur (veld B/gras), woensdag 18:00-19:00 uur (veld B/kunst)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 5 september 2018 18:30 B 1e pw IJmuiden MO11-1 SVIJ MO11-1 8 – 0
37 10 september 2018 18:30 B 2e pw SVIJ MO11-1 WSV ’30 MO11-1 1 – 8
37 15 september 2018 11:00 B 3e pw KFC MO11-1 SVIJ MO11-1 11 – 0
38 22 september 2018 8:45 WD 1 (nj) Overbos MO11-1 SVIJ MO11-1 10 – 1
39 29 september 2018 12:00 WD 2 (nj) SVIJ MO11-1 DIOS MO11-1 0 – 13
41 13 oktober 2018 12:00 WD 4 (nj) SVIJ MO11-1 CSW MO11-1 4 – 0
43 27 oktober 2018 9:00 WD 5 (nj) SVIJ MO11-1 Legmeervogels MO11-2 3 – 6
44 3 november 2018 10:00 WD 6 (nj) DIOS MO11-2 SVIJ MO11-1 1 – 2
45 10 november 2018 9:00 WD 7 (nj) Overbos MO11-3 SVIJ MO11-1 8 – 2
47 24 november 2018 10:00 WD 9 (nj) Hoofddorp s.v. MO11-1 SVIJ MO11-1 5 – 3
48 1 december 2018 11:45 WD 10 (nj) SVIJ MO11-1 BSM MO11-1 1 – 3
49 8 december 2018 10:15 WD 11 (nj) Amstelveen/Heemraad MO11-1 SVIJ MO11-1 1 – 0
50 12 december 2018 18:00 WD 8 (nj) SVIJ MO11-1 RKDES MO11-2 0 – 3
50 15 december 2018 9:00 WD 2 (nj) Hertha MO11-1 SVIJ MO11-1 1 – 2
3 19 januari 2019 13:00 WD 3 (nj) SVIJ MO11-1 FC Aalsmeer MO11-1 1 – 6
6 9 februari 2019 10:15 WD 1 (vj) GeuzenM’meer MO11-1 SVIJ MO11-1
7 16 februari 2019 12:15 WD 2 (vj) SVIJ MO11-1 DIOS MO11-2
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 11:00 WD 3 (vj) RKDES MO11-3 SVIJ MO11-1
11 16 maart 2019 12:00 WD 4 (vj) SVIJ MO11-1 Onze Gezellen MO11-1
12 23 maart 2019 9:00 WD 5 (vj) Tos Actief MO11-3 SVIJ MO11-1
13 30 maart 2019 9:00 WD 8 (vj) SVIJ MO11-1 IJburg AFC MO11-3
14 6 april 2019 9:00 WD 6 (vj) SVIJ MO11-1 Alliance ’22 MO11-2
15 13 april 2019 8:45 WD 7 (vj) WV-HEDW MO11-3 SVIJ MO11-1
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 9:00 WD 9 (vj) Nieuw Sloten sv MO11-2 SVIJ MO11-1
20 18 mei 2019 9:00 WD 10 (vj) RODA ’23 MO11-1 SVIJ MO11-1
21 25 mei 2019 8:45 WD 11 (vj) SVIJ MO11-1 DSS MO11-2
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019