MO13-2

Begeleiding en spelers MO13-2 seizoen 2018/2019 MD-pupillen

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
Trainer/Coach Marco de NIJS M
Ass. Trainer/Coach Lotte TIJL V
LYZR095 Ass. Trainer/Coach Kelly WOORD V
RVXM54P Lieke AARDENBURG V
SDTX33U Yara ABDULRAHMAN V
RZQG45M Lisa ABRAHAMSE V
RSNZ65P Jade ANSING V
RSLZ514 Totts Jane BOUMA V
SMBD12W Basma EL HIRECH V
SLMT37J Seirdos HAGOS V
RSMM156 Lenne HUIJER V
SQZH524 Isabel KERPERSHOEK V
SLMT21A Maudy de NIJS V
RWZF316 Merel RUURS V
SQKQ87Q Danique STRIJKER V
SHTB36Z Chavella VERBAAN V
RWZF08Y Sam VROOM V
V
V

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 poule – Groep 2 – 18

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Velsen Rkvv MO13-1 3 2 1 0 7 18 4 0
2 Wieringermeer MO13-1 3 2 1 0 7 12 5 0
3 SVIJ MO13-2 3 1 0 2 3 6 18 0
4 Schagen vv MO13-2 3 0 0 3 0 4 13 0

Meiden Onder 13 competitie (najaar) – 3e Klasse – 03

Programma

Het voorjaarsprogramma is door de KNVB onder handen genomen n.a.v. de velen klachten over voetballen tijdens de vakanties,
de competitie start nu 2 weken eerder en zijn er geen wedstrijddagen tijdens de vakanties.

Trainingstijden: Maandag 18:30-19:30 uur (veld C/kunstgras), woensdag 18:30-19:30 uur (veld C/kunstgras)

Rode datum/tijd is gewijzigd.

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
36 8 september 2018 10:15 B 1e pw Wieringermeer MO13-1 SVIJ MO13-2 5 – 2
37 15 september 2018 12:00 B 2e pw Schagen MO13-2 SVIJ MO13-2 0 – 3
38 19 september 2018 18:30 B 3e pw SVIJ MO13-2 Velsen MO13-1 1 – 13
38 22 september 2018 9:20 WD 1 (nj) ADO ’20 MO13-2 SVIJ MO13-2 1 – 4
39 29 september 2018 12:30 WD 2 (nj) SVIJ MO13-2 IJmuiden MO13-1 2 – 4
40 6 oktober 2018 9:00 WD 3 (nj) Limmen MO13-2 SVIJ MO13-2 0 – 2
41 13 oktober 2018 9:15 WD 4 (nj) SVIJ MO13-2 DTS MO13-2 afg.
42 20 oktober 2018 I (nj)
43 27 oktober 2018 10:45 WD 5 (nj) DEM MO13-2 SVIJ MO13-2
44 3 november 2018 11:00 WD 6 (nj) SVIJ MO13-2 Jong Holland MO13-2
45 10 november 2018 11:00 WD 7 (nj) SVIJ MO13-2 Vitesse ’22 MO13-1
46 17 november 2018 11:30 WD 8 (nj) Stormvogels MO13-1 SVIJ MO13-2
47 24 november 2018 11:00 WD 9 (nj) SVIJ MO13-2 HSV MO13-1
48 1 december 2018 10:00 WD 10 (nj) FC Uitgeest MO13-1 SVIJ MO13-2
49 8 december 2018 11:00 WD 11 (nj) SVIJ MO13-2 RCZ MO13-2
50 15 december 2018 I (nj)
51 22 december 2018 VRIJ
52 29 december 2018 VRIJ
1 5 januari 2019 VRIJ
2 12 januari 2019 VRIJ
3 19 januari 2019 I (nj)
4 26 januari 2019 WD 1 (vj)
5 2 februari 2019 WD 2 (vj)
6 9 februari 2019 WD 3 (vj)
7 16 februari 2019 I (vj)
8 23 februari 2019 I (vj)
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 WD 4 (vj)
11 16 maart 2019 WD 5 (vj)
12 23 maart 2019 WD 6 (vj)
13 30 maart 2019 I (vj)
14 6 april 2019 WD 7 (vj)
15 13 april 2019 WD 8 (vj)
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I (vj)
19 11 mei 2019 WD 9 (vj)
20 18 mei 2019 WD 10 (vj)
21 25 mei 2019 WD 11 (vj)
22 28 – 30 mei 2019 Hemelvaartsdag
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019