Veteranen 1

Begeleiding en spelers Veteranen 1 seizoen 2018/2019 Senioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWT84J Coach Arend EEFTING M
Trainer M
CHWX742 Hans van AMERSFOORT M
CHWR38W Jerry van den BERG M
CHWX64X John BLOK M
CHWY01D Hans EDELING M
CHWX786 Jan EDELING M
CHWX812 Ed GATERSLEBEN M
CHWX37R Marcel GOUDA M
MBJK91F Robert GROEN M
CHWV33D Jeffrey van der HAGEN M
CHWV43G Marcel de HEER M
CHWY12L Fons HILBERS M
CHWX764 Henk KROON M
CHWY817 Michel KRUIJER M
CHWN51B Harrij LETEMA M
CHWT67G Ed RIJKERS M
CHWV77T Martin ROS M
FFRG73Y Edwin SCHILLING M
BBDN373 Doelman Marco SCHWEITZER M
CHWX62V Marcel VERDOES M
FJVB618 Manuel WERNER M
CHWT66F Marcel WOORD M

Veteranen 45+ Zondag (voorjaar) – 1e Klasse – 3

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 DRC 45+1 1 1 0 0 3 4 1 0
2 Westfriezen 45+1 1 1 0 0 3 4 2 0
3 VVW 45+1 1 0 1 0 1 1 1 0
4 Wijk aan Zee 45+1 1 0 1 0 1 1 1 0
5 SVIJ 45+1 1 0 0 1 0 2 4 0
6 Berkhout 45+1 1 0 0 1 0 1 4 0

Veteranen 45+ Zondag (najaar) – 1e Klasse – B

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 WSV 1930 45+1 11 8 1 2 25 36 18 0
2 Adelbert st 45+1 11 8 1 2 25 32 14 0
3 Alcmaria Victrix 45+1 11 6 2 3 20 26 19 0
4 SSV 45+1 12 5 2 5 17 24 28 0
5 Fortuna Wormerveer sv 45+1 11 4 1 6 13 26 26 0
6 SVIJ 45+1 11 3 3 5 12 26 31 0
7 DRC 45+1 12 3 0 9 9 21 30 0
8 Wijk aan Zee 45+1 11 2 2 7 8 17 42 0

Programma

Trainingstijden:

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
38 23 september 2018 10:30 WD 1 (nj) Adelbert St 45+1 SVIJ 45+1 6 – 2
39 30 september 2018 12:00 WD 2 (nj) SVIJ 45+1 DRC 45+1 2 – 1
40 7 oktober 2018 10:00 WD 3 (nj) Wijk aan Zee 45+1 SVIJ 45+1 4 – 4
41 14 oktober 2018 12:00 WD 4 (nj) SVIJ 45+1 WSV ’30 45+1 2 – 2
43 28 oktober 2018 9:30 WD 6 (nj) Fortuna Wormerv. 45+1 SVIJ 45+1 5 – 3
44 4 november 2018 12:00 WD 7 (nj) SVIJ 45+1 SSV 45+1 2 – 3
45 11 november 2018 12:00 WD 5 (nj) SVIJ 45+1 Alcmaria Victrix 45+1 1 – 1
46 18 november 2018 12:00 WD 8 (nj) SVIJ 45+1 Adelbert St 45+1 2 – 3
47 25 november 2018 14:00 WD 9 (nj) DRC 45+1 SVIJ 45+1 3 – 1
48 2 december 2018 12:00 WD 10 (nj) SVIJ 45+1 Wijk aan Zee 45+1 2 – 1
49 9 december 2018 10:00 WD 11 (nj) WSV ’30 45+1 SVIJ 45+1 2 – 5
3 20 januari 2019 12:00 WD 13 (nj) SVIJ 45+1 Fortuna Wormerv. 45+1 afg.
5 3 februari 2019 12:00 WD 2 (vj) SVIJ 45+1 Westfriezen 45+ 1 2 – 4
6 10 februari 2019 14:00 WD 1 (vj) DRC 45+1 SVIJ 45+1
7 17 februari 2019 I (vj)
8 24 februari 2019 I (vj)
9 3 maart 2019 VRIJ
10 10 maart 2019 12:00 WD 3 (vj) SVIJ 45+1 VVW 45+1
11 17 maart 2019 11:00 WD 4 (vj) Berkhout 45+1 SVIJ 45+1
12 24 maart 2019 12:00 WD 5 (vj) SVIJ 45+1 Wijk aan Zee 45+1
13 31 maart 2019 10:00 WD 8 (vj) VVW 45+1 SVIJ 45+1
14 7 april 2019 12:00 WD 6 (vj) SVIJ 45+1 DRC 45+1
15 14 april 2019 9:45 WD 7 (vj) Westfriezen 45+1 SVIJ 45+1
16 21 april 2019 (evt. 22 april i.o.o.) VRIJ (Pasen)
17 28 april 2019 VRIJ
18 5 mei 2019 I (vj)
19 12 mei 2019 12:00 WD 9 (vj) SVIJ 45+1 Berkhout 45+1
20 19 mei 2019 10:00 WD 10 (vj) Wijk aan Zee 45+1 SVIJ 45+1
21 26 mei 2019
22 28 – 30 mei 2019
22 2 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 9 juni 2019 (evt. 10 juni i.o.o.) Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 16 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 23 juni 2019