Zaterdag 1

Begeleiding en spelers Zaterdag 1 seizoen 2018/2019 Senioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHWV64N Trainer Cees MARTIN M
FFGW23M Trainer/Coach Peter BARZILAY M
BZXR33F Ass. Trainer/Coach Ronald VADER M
Ass. Trainer/Coach Pieter de BRAAL M
CHYD276 Teammanager Marco WIGCHERT M 06-53583614 marco.wigchert@live.nl
Verzorger Henk VENEMA M
MCXG72V Verdediger Yassine AL-SIDI YAHIA M
RSJK17B Verdediger Walid AL-ZAFARI M
RSJZ09D Middenvelder Hassan ALIKAILI M
FWYJ548 Aanvaller Alex BARZILAY M
SQTR69M Middenvelder Jaffar al BAYATI M
GMNW507 Verdediger Mitchell BRUININK M
FZVK703 Verdediger/Middenvelder Patrick BRUININK M
CHGY25H Middenvelder Gilian Marvin CHEN M
FRGL98N Verdediger Jari DIKKER M
GJCN80V Aanvaller Swen ENGELS M
MMHM93W Aanvaller/Middenvelder Raphael FRASER M
LWJL27J Verdediger Melvin HUIZINGA M
GGNJ50C Verdediger/Middenvelder Nabil HUSSEIN M
GMPF31N Aanvaller Michael JALINK M
FZJR00V Doelman Joey de JONG M
FTYD79O Verdediger Nick KEUS M
MKMR15E Aanvaller/Middenvelder Wago MATITAISHVILI M
GMPN00P Middenvelder Mirano OLIVIEIRA M
GCJD66B Middenvelder Sidi el OMARI M
NLPH70W Verdediger Ali ORAKCI M
FTXF48H Verdediger/Middenvelder Leon PLUG M
SRDY88T Arthur TASSEMO FOMBA M
LYLC95T Middenvelder/Aanvaller Nick VADER M
FTWZ385 Middenvelder/Verdediger Richard van VONDELEN M
RGPV239 Middenvelder Rick WOLFS M

Programma

Trainingstijden: Dinsdag 20:00-21:30 uur (veld B/gras), donderdag 20:00-21:30 uur (veld B/gras)

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
32 11 augustus 2018 17:00 Midwestcup 1e pw SVIJ 1 VVH/Velserbroek zo 1 1 – 6
33 15 augustus 2018 20:00 Oefenwedstrijd VEW 1 SVIJ 1 1 – 5
33 19 augustus 2018 14:00 Midwestcup 2e pw Van Nispen zo 1 SVIJ 1 2 – 1
34 21 augustus 2018 19:30 Midwestcup 3e pw SVIJ 1 VSV 1 4 – 1
34 25 augustus 2018 13:30 Toernooi TOB (B) SVIJ 1 sv TOB 3 – 1
34 25 augustus 2018 14:30 Toernooi TOB (B) sc Purmerland SVIJ 1 0 – 1
34 25 augustus 2018 15:45 Toernooi TOB (wns) sv Kadoelen 1 SVIJ 1 0 – 0
35 28 augustus 2018 19:00 Toernooi FC Velsenoord VSV 1 SVIJ 1 (wns) 2 – 2
35 30 augustus 2018 19:00 Toernooi FC Velsenoord FC Velsenoord 1 SVIJ 1 2 – 3
35 1 september 2018 15:00 KNVB 1e pw Wieringermeer 1 SVIJ 1 3 – 2
37 15 september 2018 14:30 KNVB 2e pw Stormvogels 1 SVIJ 1 0 – 0
38 22 september 2018 14:30 WD 1 SVIJ 1 Haarlem-K’land 1 3 – 3
39 29 september 2018 16:30 WD 2 DSK 1 SVIJ 1 2 – 2
40 6 oktober 2018 14:30 WD 3 SVIJ 1 AC Amsterdam 1 0 – 2
41 13 oktober 2018 14:00 WD 4 THB 1 SVIJ 1
42 16 oktober 2018 20:00 O23 Poule E 1e wed. SVIJ O23 Onze Gezellen O23
42 20 oktober 2018 14:30 WD 5 SVIJ 1 Alliance ’22 1
43 27 oktober 2018 14:30 WD 6 Hoofddorp s.v. 1 SVIJ 1
44 3 november 2018 14:30 WD 7 SVIJ 1 FC Velsenoord 1
45 10 november 2018 I
46 13 november 2018 20:00 O23 Poule E 2e wed. Spaarnwoude O23 SVIJ O23
46 17 november 2018 14:00 WD 8 Vogelenzang 1 SVIJ 1
47 24 november 2018 14:30 WD 9 UNO vv 1 SVIJ 1
48 1 december 2018 14:30 WD 10 SVIJ 1 HBC 1
49 8 december 2018 14:30 WD 11 SVIJ 1 Geel Wit 1
50 11 december 2018 20:00 O23 Poule E 3e wed. SVIJ O23 Stormvogels O23
50 15 december 2018 14:45 WD 12 VSV 1 SVIJ 1
51 22 december 2018 I
52 29 december 2018 VRIJ
1 5 januari 2019 VRIJ
2 12 januari 2019 VRIJ
3 19 januari 2019 14:30 WD 13 SVIJ 1 Olympia Haarlem 1
4 26 januari 2019 14:30 WD 14 FC Velsenoord 1 SVIJ 1
5 2 februari 2019 14:30 WD 15 SVIJ 1 Vogelenzang 1
6 9 februari 2019 15:00 WD 16 Haarlem-K’land 1 SVIJ 1
7 16 februari 2019 14:30 WD 17 SVIJ 1 DSK 1
8 23 februari 2019 I
9 2 maart 2019 I
10 9 maart 2019 16:15 WD 18 Alliance ’22 1 SVIJ 1
11 16 maart 2019 14:30 WD 19 SVIJ 1 Hoofddorp s.v. 1
12 23 maart 2019 14:00 WD 20 Olympia Haarlem 1 SVIJ 1
13 30 maart 2019 I
14 6 april 2019 14:30 WD 21 SVIJ 1 VSV 1
15 13 april 2019 14:00 WD 22 Geel Wit 1 SVIJ 1
16 20 april 2019 15:00 WD 23 HBC 1 SVIJ 1
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I
19 11 mei 2019 14:30 WD 24 SVIJ 1 UNO vv 1
20 18 mei 2019 14:30 WD 25 AC Amsterdam 1 SVIJ 1
21 25 mei 2019 14:30 WD 26 SVIJ 1 THB 1
22 28 – 30 mei 2019 Nacompetitie
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019 Nacompetitie
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019 Nacompetitie
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019