Zaterdag 2

Begeleiding en spelers Zaterdag 2 seizoen 2018/2019 Senioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
CHYP24T Trainer/Coach Jan van LOON M
Ass. Trainer/Coach
FTXF43C Lars HEEREMANS M
SLZN92P Mulham JAYAP M
FZZC60M Youri KALISVAART M
GMGV75M Berkay KARATEPE M
SMVY95W Resul KOYUNCU M
FZVD39N Jeffrey van der LAAN M
MFYJ40H Max LETEMA M
FZVD38M Jesse van LOON M
FWYJ515 Damon NIJLAND M
FTYJ332 Mick NIJLAND M
GNGJ506 Wesley van NOBELEN M
GCHB46F Ricardo NOURIS M
GCGB295 Martijn van OSCH M
PLKY15H Doelman Donny OUDENDIJK M
SQFP57B John SLUIJTER M
FTZD052 Roy VERDOES M
FZVD34I Roy VENEMA M
GJYF23I Randy VROLIJK M

Mannen beker reserve zaterdag poule – Groep 3 – 44

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ 2 2 2 0 0 6 14 5 0
2 Velsen Rkvv 4 3 2 0 1 6 16 15 0
3 IJmuiden vv. 7 3 1 0 2 3 8 15 0
4 Jong Hercules 5 2 0 0 2 0 7 10 0

Mannen Zaterdag reserve – 6e klasse – 06

Programma

Trainingstijden: Dinsdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras), donderdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras)

Rood = wijziging

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
35 1 september 2018 12:00 B 1e pw IJmuiden 7 SVIJ 2 2 – 7
37 15 september 2018 14:30 B 2e pw SVIJ 2 Velsen 4 7 – 3
38 22 september 2018 15:00 WD 1 SVIJ 2 VVC 5 5 – 2
39 29 september 2018 14:30 WD 2 IJmuiden 5 SVIJ 2 5 – 3
40 6 oktober 2018 14:45 WD 3 VVC 7 SVIJ 2 2- 0
41 13 oktober 2018 14:30 WD 4 SVIJ 2 Schoten 3
42 20 oktober 2018 14:30 B 3e pw SVIJ 2 Jong Hercules 5
43 27 oktober 2018 12:30 WD 5 Jong Hercules 6 SVIJ 2
44 3 november 2018 14:30 WD 6 SVIJ 2 Olympia Haarlem 4
45 10 november 2018 14:30 WD 7 Zandvoort 4 SVIJ 2
46 17 november 2018 14:30 WD 8 SVIJ 2 Terrasvogels 2
47 24 november 2018 14:30 WD 9 SVIJ 2 Velsenoord 4
48 1 december 2018 11:45 WD 10 Beverwijk 3 SVIJ 2
49 8 december 2018 VRIJ
50 15 december 2018 I / B
51 22 december 2018 VRIJ
52 29 december 2018 VRIJ
1 5 januari 2019 VRIJ
2 12 januari 2019 VRIJ
3 19 januari 2019 I / B
4 26 januari 2019 14:30 WD 19 SVIJ 2 Jong Hercules 6
5 2 februari 2019 14:30 WD 13 SVIJ 2 IJmuiden 5
6 9 februari 2019 14:45 WD 12 VVC 5 SVIJ 2
7 16 februari 2019 I / B
8 23 februari 2019 I / B
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 14:30 WD 14 SVIJ 2 Zandvoort 4
11 16 maart 2019 14:00 WD 15 Terrasvogels 2 SVIJ 2
12 23 maart 2019 14:30 WD 16 Velsenoord 4 SVIJ 2
13 30 maart 2019 I / B
14 6 april 2019 14:30 WD 17 SVIJ 2 Beverwijk 3
15 13 april 2019 VRIJ
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I / B
19 11 mei 2019 12:30 WD 20 Olympia Haarlem 4 SVIJ 2
20 18 mei 2019 14:30 WD 21 SVIJ 2 VVC 7
21 25 mei 2019 15:00 WD 22 Schoten 3 SVIJ 2
22 28 – 30 mei 2019
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019