Zaterdag 2

Begeleiding en spelers Zaterdag 2 seizoen 2018/2019 Senioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
Trainer/Coach M
Ass. Trainer/Coach
FTXF43C Lars HEEREMANS M
SLZN92P Mulham JAYAP M
FZZC60M Youri KALISVAART M
GMGV75M Berkay KARATEPE M
SMVY95W Resul KOYUNCU M
FZVD39N Jeffrey van der LAAN M
MFYJ40H Max LETEMA M
FZVD38M Jesse van LOON M
FWYJ515 Damon NIJLAND M
FTYJ332 Mick NIJLAND M
GNGJ506 Wesley van NOBELEN M
GCHB46F Ricardo NOURIS M
GCGB295 Martijn van OSCH M
PLKY15H Doelman Donny OUDENDIJK M
SQFP57B John SLUIJTER M
FTZD052 Roy VERDOES M
FZVD34I Roy VENEMA M
GJYF23I Randy VROLIJK M

Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde – Groep 2 – 5

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 FC Castricum 7 1 1 0 0 3 4 3 0
2 SVIJ 2 1 0 0 1 0 3 4 0

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde – Groep 2 – 07

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ 2 1 1 0 0 3 4 2 0
2 ADO ’20 3 1 0 0 1 0 2 4 0

Mannen beker reserve zaterdag poule – Groep 3 – 44

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 SVIJ 2 3 2 0 1 6 16 8 0
2 Velsen Rkvv 4 3 2 0 1 6 16 15 0
3 Jong Hercules 5 3 1 0 2 3 10 12 0
4 IJmuiden vv. 7 3 1 0 2 3 8 15 0

Mannen Zaterdag reserve – 6e klasse – 06

Programma

Trainingstijden: Dinsdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras), donderdag 20:00-21:30 uur (veld C/kunstgras)

Rood = wijziging

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
35 1 september 2018 12:00 B 1e pw IJmuiden 7 SVIJ 2 2 – 7
37 15 september 2018 14:30 B 2e pw SVIJ 2 Velsen 4 7 – 3
38 22 september 2018 15:00 WD 1 SVIJ 2 FC VVC 5 5 – 2
39 29 september 2018 14:30 WD 2 IJmuiden 5 SVIJ 2 5 – 3
40 6 oktober 2018 14:45 WD 3 FC VVC 7 SVIJ 2 2- 0
41 13 oktober 2018 14:30 * teruggetrokken SVIJ 2 Schoten 3* 14 – 0
42 20 oktober 2018 14:30 B 3e pw SVIJ 2 Jong Hercules 5 2 – 3
43 27 oktober 2018 12:30 WD 5 * gestaakt Jong Hercules 6 SVIJ 2 3 – 1*
44 3 november 2018 14:30 WD 6 SVIJ 2 Olympia Haarlem 4 5 – 2
45 10 november 2018 14:30 WD 7 Zandvoort 4 SVIJ 2 8 – 2
46 17 november 2018 14:30 WD 8 SVIJ 2 Terrasvogels 2 7 – 2
47 24 november 2018 14:30 WD 9 SVIJ 2 FC Velsenoord 4 5 – 3
48 1 december 2018 11:45 WD 10 Beverwijk 3 SVIJ 2 10 – 0
49 8 december 2018 14:30 WD 11 SVIJ 2 HBC 3 1 – 2
50 15 december 11:00 B 2e Ronde ADO ’20 3 SVIJ 2 2 – 4
3 19 januari 2019 14:30 B 3e Ronde SVIJ 2 FC Castricum 7 3 – 4
5 2 februari 2019 14:45 WD 13 SVIJ 2 IJmuiden 5 4 – 2
6 9 februari 2019 15:00 WD 12 FC VVC 5 SVIJ 2
7 16 februari 2019 I / B
8 23 februari 2019 14:30 WD 4 SVIJ 2 ODIN ’59 7
9 2 maart 2019 VRIJ
10 9 maart 2019 14:30 WD 14 SVIJ 2 Zandvoort 4
11 16 maart 2019 14:00 WD 15 Terrasvogels 2 SVIJ 2
12 23 maart 2019 14:30 WD 16 Velsenoord 4 SVIJ 2
13 30 maart 2019 15:00 WD 19 SVIJ 2 Jong Hercules 6
14 6 april 2019 14:30 WD 17 SVIJ 2 Beverwijk 3
15 13 april 2019 11:00 WD 18 HBC 3 SVIJ 2
16 20 april 2019 VRIJ
17 27 april 2019 Koningsdag
18 4 mei 2019 I / B
19 11 mei 2019 12:30 WD 20 Olympia Haarlem 4 SVIJ 2
20 18 mei 2019 14:30 WD 21 SVIJ 2 FC VVC 7
21 25 mei 2019 15:45 WD 22 ODIN ’59 7 SVIJ 2
22 28 – 30 mei 2019
22 1 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 8 juni 2019 Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 15 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 22 juni 2019