Zondag 2

Begeleiding en spelers Zondag 2 seizoen 2018/2019 Senioren

Relatienr Rug# Functie/Positie Volledige naam Geslacht Mobiel E-mail
GLYB878 Coach Ab OUDENDIJK M
Trainer M
CHWP31F Jef ABRAHAMSE M
CHWY02E Martijn ANKER M
CHWV137 Leo DEKKER M
CHWX65Y Ron GOUDA M
CHWR03E Dennis het HART M
CHWN54E Marco HOOGENDOORN M
CHWX708 Rene HULSMAN M
CHYT66T Wouter KOSSEN M
CHHT99O Herman van der MEIJ M
CHWY15O Patrick MOL M
CHWY18R Michael van der REE M
CCGH56N Frank SCHAAP M
FFPZ24X Marco SCHENK M
MMSD66O Edwin SCHILTMEIJER M
CHWQ50Z Michael STOKER M
QPCB122 Raymond STOKER M
FFNN20X Danny van der VELDE M
FWZL35K Onno VELZEL M
QQHL17Z Danny VERHEIJEN M
CHWP14C Doelman Marco de VROOME M
CHWX48V Jan ZWANENBURG M

Mannen beker reserve zondag poule – Groep 3 – 18

Positie Teams Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 FC Uitgeest 5 3 3 0 0 9 18 6 0
2 Waterloo 2 3 1 1 1 4 6 10 0
3 SVIJ 2 3 1 0 2 3 7 10 0
4 Sporting Krommenie 3 3 0 1 2 1 8 13 0

Mannen Zondag reserve – 6e Klasse – 06

Programma

Trainingstijden:

Week Datum Aanvang Wedstrijd # Thuis team Uit team Uitslag
35 2 september 2018 13:00 B 1e pw FC Uitgeest 5 SVIJ 2 6 – 2
36 9 september 2018 10:00 B 2e pw SVIJ 2 Waterloo 2 0 – 3*
37 16 september 2018 10:00 B 3e pw Sp. Krommenie 3 SVIJ 2 1 – 5
38 23 september 2018 11:30 WD 1 Onze Gezellen 5 SVIJ 2 4 – 2
39 30 september 2018 10:00 WD 2 SVIJ 2 FC Uitgeest 6 4 – 1
40 7 oktober 2018 11:30 WD 3 UNO vv 4 SVIJ 2
41 14 oktober 2018 10:00 WD 4 SVIJ 2 DSOV 4
42 21 oktober 2018 I
43 28 oktober 2018 11:30 WD 5 Kennemers 4 SVIJ 2
44 4 november 2018 10:00 WD 6 SVIJ 2 Parkstad sv 3
45 11 november 2018 11:00 WD 7 Haarlem-K’land 2 SVIJ 2
46 18 november 2018 10:00 WD 8 SVIJ 2 DSS 5
47 25 november 2018 11:00 WD 9 Waterloo 3 SVIJ 2
48 2 december 2018 10:00 WD 10 SVIJ 2 Hoofddorp s.v. 9
49 9 december 2018 14:30 WD 11 DIOS 6 SVIJ 2
50 16 december 2018 I
51 23 december 2018 VRIJ
52 30 december 2018 VRIJ
1 6 januari 2019 VRIJ
2 13 januari 2019 VRIJ
3 20 januari 2019 I
4 27 januari 2019 10:00 WD 12 SVIJ 2 Kennemers 4
5 3 februari 2019 10:30 WD 13 FC Uitgeest 6 SVIJ 2
6 10 februari 2019 10:00 WD 14 SVIJ 2 Onze Gezellen 5
7 17 februari 2019 I
8 24 februari 2019 I
9 3 maart 2019 VRIJ
10 10 maart 2019 10:00 WD 15 SVIJ 2 Haarlem-K’land 2
11 17 maart 2019 11:00 WD 16 DSS 5 SVIJ 2
12 24 maart 2019 10:00 WD 17 SVIJ 2 Waterloo 3
13 31 maart 2019 I
14 7 april 2019 11:00 WD 18 Hoofddorp s.v. 9 SVIJ 2
15 14 april 2019 10:00 WD 19 SVIJ 2 DIOS 6
16 21 april 2019 (evt. 22 april i.o.o.) VRIJ
17 28 april 2019 VRIJ
18 5 mei 2019 I
19 12 mei 2019 12:00 WD 20 Parkstad sv 3 SVIJ 2
20 19 mei 2019 10:00 WD 21 SVIJ 2 UNO vv 4
21 26 mei 2019 10:30 WD 22 DSOV 4 SVIJ 2
22 28 – 30 mei 2019
22 2 juni 2019 Nacompetitie
23 4 – 6 juni 2019
23 9 juni 2019 (evt. 10 juni i.o.o.) Nacompetitie
24 11 – 13 juni 2019
24 16 juni 2019 Nacompetitie
25 18 – 20 juni 2019
25 23 juni 2019