Teamindelingen jeugd seizoen 2019/2020

Hier onder de indeling van de jeugd voor het seizoen 2019/2020. De spelers staan op alfabet van voornaam en daar achter het team (onder voor behoud van wijzigingen). Klik op de teamnaam om naar de betreffende pagina te gaan voor meer informatie.

De volgende teams zijn ingedeeld: JO15-1, JO14-1, SVIJ/Stormvogels JO13-1, JO12-1, SVIJ/Stormvogels JO12-1, JO11-1, JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO9-1, JO9-2, JO8-1, MO17-1, MO17-2, MO15-1, MO13-1, MO11-1, JO9-3M.

Mochten er fouten in de naam zijn dan graag even melden, voor vragen kunt u terecht bij het jeugdbestuur.

Trainingstijd zie teampagina.

Adam Oulmidi JO15-1 Jayden Westerwal SVIJ/STV JO12-1 Mitch Kwant JO10-2
Aiden Dietvorst JO12-1 Jazzley Westerwal JO9-2 Mohamed Abdallah JO10-3
Ali Alzaibak JO10-2 Jens Dekker JO15-1 Nadia Darri MO15-1
Amaya Taal JO9-3M Jesper Velzel JO15-1 Nanou de Jong MO15-1
Amber Dekker MO17-1 Jesse Jansen JO12-1 Nerena Jasper MO17-1
Annebel Schoorl MO15-1 Joey Groen JO8-1 Neslihan Kara MO11-1
Annegien Vogelzang JO9-3M Jordan Stoker JO14-1 Nick Vroom JO8-1
Anouk Broersen MO17-2 Joyce Dekker MO11-1 Nikita Freese MO15-1
Anouk von Scheven MO17-1 Julia Schilling MO15-1 Nikki Berends MO17-1
Aref Ghadrdan Idlou JO15-1 Kane Schneider JO15-1 Noud Hendriks JO8-1
Ashley Tuinstra MO17-1 Katie Rijbroek MO17-1 Nout Anker JO10-1
Aylin Bogutekin JO9-3M Katy Cruysheer MO17-2 Pien Gouda MO17-2
Babette de Ruijter MO17-2 Kay van Tienhoven JO10-3 Quinn Koster JO14-1
Baraa Alzaibak JO10-2 Kealan Metz JO15-1 Rakshata Kiewiet MO15-1
Bas Zwanenburg JO10-1 Kean Kraaijeveld JO12-1 Randall Groen JO15-1
Basma El Hirech MO13-1 Kenan Kara JO9-1 Roan Romkes JO10-3
Bob Tijl JO10-1 Kick Stoker JO10-1 Robin Zwitser MO17-2
Brajan Koning SVIJ/STV JO13-1 Kiki Dijkshoorn MO17-2 Rosanna Tijl MO17-2
Brian Jonker JO12-1 Laura Visser MO17-2 Rose Vermeulen JO9-3M
Cas Peetoom JO15-1 Lenne Huijer MO13-1 Roxanna Koster MO15-1
Cas Pieters JO14-1 Lewi Kuhn SVIJ/STV JO13-1 Rutger Schiphorst JO14-1
Cees Hoogendoorn JO12-1 Liam Zeilmaker JO10-1 Ryan Roodzant JO10-2
Celest Groen JO9-3M Lieke Aardenburg MO13-1 Ryan van der Zee JO11-1
Coenraad van de Merwe JO10-2 Lion Smeding JO8-1 Sam Vroom MO13-1
Cristiano Sargetini JO8-1 Lisa Abrahamse MO13-1 Sanne de Bakker MO17-1
Danilo Cifuentes de Block JO11-1 Lisa Johansen MO17-1 Sasha Ansing MO11-1
Danique Strijker MO13-1 Lorens Hoeve JO15-1 Scott Kloes JO10-2
Dannick Stoker JO14-1 Lotte van der Kruijs MO17-2 Seirdos Hagos MO13-1
David van den Boogaard JO15-1 Luca Gruyters JO9-2 Sem Bawtis JO10-3
David van Veldhuizen JO12-1 Luca van Rijsel JO10-3 Sem van der Ree JO12-1
Daymen Wortman JO10-3 Lucas Heuvingh JO9-2 Senne de Braal SVIJ/STV JO13-1
Dean Hendriks JO9-2 Lucas Verschuren JO9-1 Senne Gruijters JO15-1
Dean ’t Hart JO9-1 Luna van Vorden JO9-3M Shenayro de Vaal JO10-1
Dean van Geijtenbeek SVIJ/STV JO13-1 Luuk de Vries JO9-1 Sjoerd de Haan JO11-1
Demi Dijkhuizen MO15-1 Luuk van der Lugt SVIJ/STV JO13-1 Sofie Eefting MO15-1
Demi Rutgers MO15-1 Maaike Beaufort MO17-1 Sonny Mosch JO8-1
Dess Cifuentes de Block SVIJ/STV JO13-1 Maalik Hassan JO14-1 Sophie Hoogendoorn JO14-1
Dex de Vroome JO9-2 Maartje Tijl MO17-1 Sophie Levasier JO9-3M
Dion Verduin JO11-1 Macy Vader JO14-1 Stan Heij JO12-1
Djono Diroë JO8-1 Mandy de Nijs JO14-1 Steijn van der Steen JO10-2
Dyano Snel JO9-2 Marco van den Braber JO10-1 Stijn Velzel SVIJ/STV JO12-1
Eveline Rolvink MO11-1 Marielle van Kaam MO17-2 Symen de Hart SVIJ/STV JO12-1
Evi van der Slik JO9-3M Mark Neervoort JO11-1 Tess van der Steen JO9-3M
Fay Wijker JO9-3M Mats Huijer JO9-1 Thomas Hoogendoorn JO14-1
Fayth van Veen MO11-1 Maudy de Nijs MO13-1 Thomas Klaver JO15-1
Fenne Hendriks MO11-1 Maxx Heij JO11-1 Tieme Hendriks JO9-2
Gijs Abrahamse JO10-1 Megan Borgart MO15-1 Tijgo Romeijn JO14-1
Guy Verheijen JO14-1 Melanie Oostdam MO11-1 Totts Bouma MO13-1
Heikki Busman JO14-1 Melissa Oostdam MO17-2 Valentijn Koster JO8-1
Huub Gouda JO15-1 Melle Anker JO14-1 Vincent Brussee JO9-2
Ilana Monsieurs MO15-1 Melle Goede JO8-1 Vito Kaale JO9-1
Imraan Oulmidi JO12-1 Merel Kerkhoff MO17-1 Xavi Goos JO9-1
Indy de Braal MO17-1 Merel Ruurs MO13-1 Xavi Peralta JO10-3
Isabel Kerpershoek MO13-1 Mette Dik MO11-1 Xem Heij JO11-1
Isabella van Londen MO17-1 Michelle van Heerden MO17-2 Yara Abdulrahman MO13-1
Isis Kaale MO11-1 Mick Hartman JO11-1 Yassir Barmou JO12-1
Jade Ansing MO13-1 Mikai Zeilmaker JO14-1 Yenthe de Vroome MO11-1
Jalena Stupavski MO17-2 Mike Nijman JO12-1 Zoë Kluin MO15-1
Jalila Boutalek MO17-1 Milan Leonhardt JO10-3 Zoë Tuinstra MO15-1
Jamie Dijkhuizen MO17-1 Mindel van der Does MO17-2 Zoë van der Slik MO15-1
Jay Massier JO11-1 Mindel van der Velde MO11-1